هلند VFS

سفارت هلند VFS یا همان دفتر وک مرکزی است که متقاضیان برای احراز هویت یعنی انگشت نگاری و ثبت چهره جهت دریافت ویزا به آن مراجعه می کنند. عبارت VFS مخفف Visa Facilitation Service به معنی تسهیلات و خدمات ویزا که به آن VAC که مخفف Visa Application Center به معنی مرکز اخذ ویزا می گویند.

مرکز VFS یا دفتر وک یک شرکت خصوصی و جایگزین برای سفارت ها است که متقاضیان برای ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه جهت دریافت ویزا باید به آن مراجعه کنند. امروزه سفارت های بسیاری امور مربوط به اخذ ویزا را به دفاتر معتمد وک سپرده اند که سفارت هلند vfs یکی از این سفارت ها می باشد.

لازم به ذکر است که عبارت وقت سفارت هلند نیز به معنای همان وقت هلند VFS است و کاربرد آن همان مواردی می باشد که در قسمت قبل ذکر شد.

 

 

وقت سفارت هلند VFS در تهران

کشور هلند برای ایرانیان از مقصد های مهم برای اهداف توریستی و تحصیلی می باشد، و یکی از نقاط جذاب اروپا است که تعداد بسیاری از گردشگران را به خود جذب می نماید. ویزای هلند در انواع مختلفی مانند ویزای توریستی، تجاری، کاری، الحاق به همسر، دانشجویی و … ارائه می شود. در حقیقت این تنوع در ارائه ویزا برای این است که هر کس با هر هدف مثبتی بتواند به این کشور سفر کند.

هیچ یک از ویزاهای هلند منجر به اخذ اقامت نخواهد شد. البته این موضوع به شما بستگی دارد. شما می توانید ویزای کاری یا تجاری این کشور را اخذ کنید. با داشتن شغل در کشور هلند و تحت پوشش بیمه بودن به مدت سه سال ضمن پرداخت مالیات در هلند می توانید اقدام به اخذ اقامت این کشور کنید. در ادامه درباره سفارت های این کشور توضیح خواهیم داد.

سفارت هلند در تهران واقع در فرمانیه، و هلند VFS در تهران واقع در هروی می باشد.

شما می توانید برای تعیین وقت به آدرس هلند VFS در تهران ، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، طبقه چهارم هروی سنتر مراجعه، و به صورت حضوری نسبت به ثبت نام و تعیین وقت سفارت اقدام شود.

وقت سفارت هلند در تهران به صورت آنلاین نیز از طریق سایت رسمی هلند VFS قابل تعیین می باشد. برای گرفتن وقت سفارت هلند VFS باید نامه درخواستی که اطلاعات هویتی، زمان سفر، زمان مد نظر برای وقت سفارت و نوع ویزای درخواستی در آن درج شده، به ایمیل هلند VFS ارسال شود.

با در نظر داشتن حجم کاری و درخواست های در حال اقدام برای اخذ ویزای شینگن هلند توصیه ما به شما این است که برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در روند کار و تاخیر در اخذ ویزای هلند ، 3 ماه زود تر از آغاز سفر نسبت به ثبت نام و درخواست خود برای تعیین وقت سفارت هلند اقدام کنید.

به خاطر داشته باشید که وقت سفارت هلند غیر قابل استرداد یا تغییر می باشد، و در صورت عدم حضور متقاضی در روز تعیین شده، امکان تعیین مجدد وقت سفارت تا مدت یک ماه مقدور نمی باشد.

 

 

فرم سفارت هلند در تهران

فرم سفارت هلند در تهران می تواند به 2 نوع فرم اشاره داشته باشد.

فرم اول، یا شاید بهتر باشد به آن فرمت ثبت اطلاعات اطلاق گردد، در واقع فرمتی می باشد که از سایت VFS دریافت و تکمیل می شود که در آن اطلاعاتی از جمله اطلاعات شخصی، برنامه سفر و نوع ویزای درخواستی در آن ثبت می شود و سپس به ایمیل VFS هلند برایی تعیین وقت سفارت ارسال می شود.

فرم دوم، در واقع همان فرم درخواست ویزای شینگن می باشد که می توان به صورت حضوری یا کتبی نسبت به تکمیل آن اقدام، و در روز وقت سفارت در کنار مدارک لازم دیگر به VFS ارائه داد.

روز وقت سفارت در واقع روزی می باشد که متقاضی به VFS جهت ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه مراجعه می کند، و پس از آن پرونده متقاضی بررسی و نتیجه آن طی 2 الی 4 هفته به متقاضی اعلام می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *