اسپانیا BLS

در همین ابتدا باید بدانید که وقت سفارت اسپانیا ، مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری باید به کارگزاری ویزای این کشور مراجعه کنید. کارگزاری BLS ، یا همان سفارت اسپانیا BLS وظیفه تعیین وقت سفارت اسپانیا و امور مربوط به آن را در تهران به عهده دارد. هزینه گرفتن وقت سفارت اسپانیا 1 میلیون تومان می‌ باشد. وقت سفارت اسپانیا هم به صورت فوری هم به صورت معمولی دردسترس می‌ باشد.

 

 

 

نحوه تعیین وقت سفارت اسپانیا BLS

تعیین وقت سفارت اسپانیا در ایران، توسط کارگزاری BLS انجام می‌ شود. برای تعیین وقت سفارت اسپانیا، باید واردسایت اسپانیا BLS شوید و حساب کاربری ایجاد کنید. در مرحله بعد، تقویمی برای شما باز خواهد شد که زمان های موجود وقت سفارت را برای شما نمایش می‌ دهد. در حالت عادی ، وقت سفارت اسپانیا برای یک هفته پس از زمان درخواست در دسترس خواهد بود.

پس از تعیین وقت سفارت خود و تائید آن، یک شماره مرجع به همراه برگه وقت سفارت دریافت می‌ کنید. در صورتی که نتوانستید برگه وقت سفارت خود را چاپ یا ذخیره کنید، جای هیچ نگرانی نیست به این خاطر که با شماره مرجع و اطلاعات خود می‌ توانید دوباره آن را دریافت کنید.

 

 

 

وقت فوری سفارت اسپانیا BLS

وقت سفارت فوری اسپانیا BLS ، ملزم به این است که شما مدارک خود را کامل آماده داشته باشید. با توجه به اینکه ترجمه مدارک ویزای اسپانیا به زبان اسپانیایی حدودا ۱ ماه زمان خواهد برد، ابتدا مدارک خود را ترجمه کنید و بعد برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

گرفتن وقت فوری سفارت اسپانیا، کاملا به شانس و اقبال شما بستگی دارد. در صورتی که شخصی وقت سفارت خود را کنسل کرده باشد، شما می‌ توانید به جای ایشان در سفارت حضور داشته باشید. این موضوع ممکن است در یک ساعت و یا چند روز اتفاق بیفتد که کاملا به شانس شما بستگی دارد.

 

 

 

تعیین وقت سفارت اسپانیا در تهران

سفارت اسپانیا در تهران در آدرس دروس، بلوار شهرزاد، کوچه اول شرقی، پلاک ۱۰ واقع شده است. بخش خدمات ویزا و کنسولی این سفارت تعطیل می‌ باشد و شما باید برای وقت سفارت به آدرس پاسداران ، خیابان نارنجستان چهارم ، مجتمع آرتمیس یک ، طبقه دوازدهم ، واحد ۵ مراجعه کنید. ساعات کاری این مرکز برای تحویل مدارک از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۶ و برای تحویل گذرنامه در همان روزها، از ساعت ۱۴ تا ساعت ۱۶ می‌ باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *