مدارک لازم ویزای یونان

همانطور که می دانید مدارک لازم ویزای یونان ، باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. مدارک لازم ویزای یونان حتما باید توسط دادگستری و وزارت امور خارجه به تائیدیه برسد. در ادامه مدارک لازم ویزای یونان را شرح خواهیم داد. کشور یونان به علت دارا بودن شرایط پناهندگی و تعداد زیاد پناهنده‌ های ایرانی در این کشور، سخت گیری زیادی در اعطای ویزا به ایرانیان دارد. تضمین ویزای یونان، فقط در پرداخت هزینه ویزای این کشور است. به این صورت که در هنگام درخواست ویزای این کشور، شما ۵۰ درصد مبلغ را پرداخت کنید و زمانی که ویزا برای شما صادر شد، مابقی پول را پرداخت کنید.

 

 

مدارک لازم ویزای یونان

فرم درخواست ویزای یونان به صورت تکمیل و امضا شده

2 قطعه عکس جدید که باید به فرم درخواست ویزا پیوست شوند.

گذرنامه فعلی متقاضی به همراه کلیه گذرنامه های قبلی

ارائه رسید پرداخت هزینه ویزا

مدارکی اعم از بلیط های رفت و برگشت، مدرک رزرو هتل و برنامه سفری خود در یونان

ارائه دعوت نامه

اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی

اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار

اصل و ترجمه سند ازدواج

اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

گردش حساب ۳ ماهه آخر به همراه تمکن مالی

 

 

مراحل درخواست برای ویزای یونان

مشخص کنید که به چه نوعی از ویزای شینگن یونان نیاز دارید.

بدانید از کجا برای ویزای یونان خود اقدام کنید.

بدانید که بهترین زمان برای درخواست ویزا چه زمانی است.

برای رزرو یا تعیین وقت ملاقات در سفارت یا کنسولگری اقدام کنید.

فرم درخواست را تکمیل کرده و امضا کنید.

تمام اسناد و مدارکی که باید ارسال کنید را تهیه کنید.

به جلسه مصاحبه ویزا بروید.

هزینه های ویزا را بپردازید.

برای بررسی وضعیت ویزای یونان یا برای پیگیری درخواست خود که به کنسولگری یا سفارت یونان ارسال کرده اید، می توانید از پورتال آنلاین “InfoVISA” استفاده کنید. اگر از طریق شرکت وی اف اس گلوبال (VFS) برای درخواست خود اقدام کرده اید می توانید از ابزار آنلاین سایت VFS Global برای پیگیری درخواست خود اقدام کنید.

امکان دارد سفارت یونان در زمان بررسی مدارک شما درخواست کند تا اطلاعات یا اسناد دیگری نیز در اختیار آن ها قرار دهید. مدارک لازم ویزای یونان که در بالا عنوان شد، در میان تمام کشورهای منطقه شینگن مشترک است. بنابراین حتما تمام مدارک لازم ویزای یونان که از شما درخواست می‌ شود را در زمان مصاحبه یا دیگر زمان‌ های تعیین شده به سفارت تحویل دهید.

 

 

مراحل اخذ ویزای شینگن یونان

۱. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای یونان، برای هر نفر مبلغی حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌ باشد. در صورتی که مبلغ تمکن مالی شما کمتر از این حد باشد، شانس کمتری برای اخذ ویزای یونان دارید.

۲. گردش حساب ۳ ماهه اخیر متقاضی: منظور تعداد تراکنشات در طول ۳ ماه اخیر می‌ باشد. هرچه تعداد تراکنشات ۳ ماهه آخر حساب متقاضی بالا باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای یونان خواهد داشت.

۳. تاریخچه سفری: تعداد ویزاها و مهر‌های ورود و خروج پاسپورت هر متقاضی هر چه بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای شینگن یونان خواهد داشت. ویزای کشور‌های شینگن، کشور انگلیس و کشور‌های آسیایی در بالا بردن شانس متقاضی ویزای یونان تاثیر گذار هستند.

۴. رزرو بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل: در صورتی که در مدارک ویزای یونان خود رزرو قطعی بلیط هواپیما و واچر هتل ارائه کنید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای یونان خواهید داشت.

۵. ارائه دعوت‌ نامه معتبر: اگر دعوتنامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور خواهید داشت. دعوت نامه ویزای یونان می‌ تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک آشنا برای شما ارسال شود.

 

 

دریافت ویزای یونان چقدر طول می کشد؟

با اجرای کد جدید ویزای شینگن ، می توانید برای اخذ ویزای شینگن یونان، حداکثر ۳ تا ۶ ماه قبل از تاریخ سفر خود و حداقل ۱۵ روز کاری قبل از تاریخ عزیمت خود درخواست دهید. توصیه می شود ۶ هفته قبل از سفر برای ویزای یونان اقدام کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *