مدارک لازم ویزای اسپانیا

برای دریافت ویزای اسپانیا باید مدارک لازم ویزای اسپانیا را به طور کامل و بدون نقص به سفارت ارائه دهید. بخاطر داشته باشید که با وجود کوچکترین ایراد و یا نقصی در مدارک شما، درخواست شما برای اخذ ویزای این کشور رد خواهد شد و امکان اخذ ویزا برای تا مدتی محدود وجود نخواهد داشت. با اخذ ویزای اسپانیا شما می توانید به این کشور بی نظیر اروپایی سفر کنید.

قطعا می دانید که این کشور جاذبه های بی نظیری دارد. طبیعت بی نظیر، ساختمان های قدیمی و زیبا، خیابان های سنگ فرش شده، آسمانی پاک و آب و هوایی فوق العاده از جاذبه های بی نظیر این کشور هستند. با ارائه مدارکی که در ادامه به شرایط و مدارک لازم ، هر کدام به طور جداگانه می پردازیم که می توانید پرونده خود را تکمیل کنید و به افسر مربوطه ارائه دهید.

 

 

 

مدارک لازم ویزای اسپانیا

مشخص است که سفارت هر کشوری قوانین مخصوص به خود را دارد که در دریافت مدارک نیز برخی از این قوانین در نظر گرفته می شود. درواقع هر شخصی باید این مدارک را ارائه دهد تا سفارت بر اساس این مدارک تصمیم خود را برای دادن ویزا به شخص بیان کند.

مدارک لازم ویزای اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه شود که این کار حدود یک ماه زمان خواهد برد. لازم به ذکر است که نیازی به گرفتن تائیدیه از سوی وزارت امور خارجه و دادگستری برای مدارک اسپانیا نیست و همان مهر دارالترجمه کافی است. در ادامه مدارک لازم ویزای اسپانیا را نام می بریم.

 

 

ارائه مدارک شناسایی

مدارک شناسایی شامل موارد مختلفی می باشد. مدارک شناسایی شامل شناسنامه، گذرنامه، دو قطعه عکس ۳.۵x۴.۵ و سند ازدواج می باشد که این مدارک را باید ارائه دهید تا سفارت اسپانیا بررسی آن ها را آغاز کند. شما می توانید با توجه به استاندارد های سفارت این مدارک را ارائه دهید.

 

 

مدارک مالی و شغلی

شما باید گواهی اشتغال به کار خود را به سفارت ارائه دهید که این گواهی با توجه به هر شغلی ممکن است متفاوت باشد. مدارک شغلی مانند برگه مرخصی، فیش حقوقی و … مدارک مالی نیز مانند گردش حساب، تمکن مالی، سند ملکی و … می باشد که ارائه این مدارک برای اخذ ویزای اسپانیا لازم است.

 

 

مدارک سفر

این مدارک هم بسیار اهمیت دارند که وضعیت سفر و اقامت شما در کشور مقصد را نمایش می دهند. واچر هتل ، بیمه نامه مسافرتی ، دعوت‌ نامه و رزرو بلیط هواپیما از جمله مدارک لازم ویزای اسپانیا می باشد. در صورتی که بتوانید دعوت‌ نامه ای ارائه دهید که در آن منزل شخص دعوت کننده به عنوان محل اقامت شما باشد، نیازی به ارائه واچر هتل ندارید.

 

 

شرایط اخذ ویزای اسپانیا

با توجه به این که اکثر دارندگان ایرانی ویزای شینگن در کشور‌های این حوزه اقدام به پناهندگی می‌ کنند، کشور اسپانیا شرایط سختی را برای اعطای ویزا در نظر گرفته است.

 

 

برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا باید شرایط زیر را داشته باشید:

۱. اقدام به صورت تور گروهی: از طریق یک آژانس و یا کارگزار تور اسپانیا برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنید. اقدام انفرادی شما به دلیل عدم اعتماد به بازگشت به ایران از سوی افسران ویزا ریجکت می‌ شود.

۲. گردش حساب و تمکن مالی: منظور از گردش حساب تعداد تراکنشات ۳ ماهه اخیر شما می‌ باشد و میزان مبالغ اصلا ملاک نیست. تمکن مالی نیز، بهتر است برای هر نفر حدود حداقل 200 میلیون تومان باشد.

۳. تاریخچه سفری متقاضی: بهتر است برای گرفتن ویزای اسپانیا، حداقل چند سفر به کشور‌های آسیایی و یا کشور‌های خارجی داشته باشید. تاریخچه سفری شما به افسران ویزا ثابت می‌کند که شما با اهداف توریستی به اسپانیا وارد می‌ شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *