یونان VFS

کلیه مراحل مربوط به تعیین وقت و همچنین اخذ ویزای یونان توسط شرکت کارگزاری یونان VFS انجام می شود. در واقع این شرکت در نقش یک پل ارتباطی بین متقاضیان و سفارتخانه یونان عمل می کند. به همین خاطر متقاضیان می توانند برای تعیین وقت و اخذ ویزای یونان به این شرکت مراجعه نمایند.

 

 

 

آدرس سفارت یونان در تهران

همانطور که می دانید تعیین وقت سفارت یونان و اخذ ویزای یونان به سه روش مختلف، یعنی روش اینترنتی، مراجعه حضوری به سفارت یونان و مراجعه حضوری به دفتر یونان VFS امکان پذیر می باشد.

آدرس شرکت کارگزاری یونان VFS : میدان هروی، خیابان موسوی، مجتمع هروی سنتر طبقه چهارم که ساعات کاری شرکت یونان VFS از 8:00 الی 17:00 می باشد. لازم به ذکر است که روزهای تعطیل شرکت یونان VFS جمعه و شنبه می باشد.

آدرس سفارت یونان : بلوار نسلون ماندلا، بلوار اسفندیار، پلاک 43 آدرس سفارت یونان می باشد. ساعات کاری سفارت یونان در تهران 8:00 الی 15:00 می باشد که روزهای تعطیل سفارت یونان در تهران جمعه و شنبه می باشد.

 

 

وقت سفارت یونان VFS

وقت سفارت یونان VFS به معنی اخذ ویزای یونان از طریق شرکت VFS Global تهران واقع در مرکز خرید هروی سنتر که در قسمت قبل آدرس کامل آن را گقتیم ، می باشد. شرکت VFS گلوبال ، به عنوان نماینده رسمی سفارت یونان شناخته شده است که مسئولیت آن بررسی کردن مدارک و انگشت نگاری متقاضیان برای اخذ ویزای یونان بر عهده این شرکت می باشد. بنابراین متقاضیان باید برای تعیین وقت سفارت یونان، یا در واقع همان وقت یونان VFS ، ازطریق شرکت VFS اقدام نمایند.

 

 

وقت سفارت یونان VFS چقدر طول می کشد؟

وقت سفارت یونان بستگی به مواردی مانند شلوغی و تقاضای مردم دارد. به طور معمول زمان بندی سفارت یونان می تواند از 2 الی 14 روز متفاوت باشد. به این معنی که از زمان درخواست برای وقت سفارت، متقاضی باید 2 الی 14 روز تا زمان فرا رسیدن وقت خود در انتظار بماند. مدت زمان بررسی مدارک در یونان VFS حدود 14 روز به طول می انجامد. در کل می توان گفت مدت زمان پروسه اخذ ویزای یونان از صفر تا صد حدود 1 الی 1 ماه و نیم به طول خواهد انجامید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *