راهنمای سفر به لیورپول

راهنمای سفر به لیورپول

بال سان گشت | 02146291410

لیورپول، بر خلاف گذشته‌ی صنعتی‌اش، اکنون دیگر یک شهر صنعتی و آلوده نیست، برعکس، پر از تفریحات لذت‌بخش و فرهنگ و هنر و موسیقی است. این شهر، مرکز ارکستر Philharmonic و محل تولد گروه The Beatles است.

راهنمای سفر به لیورپول

لیورپولاین شهر، موزه‌های رایگان متعدد، پارک‌های زیبا و رستوران‌های بی‌نظیر و مجللی دارد. در سفر به این شهر، سعی کنید که در یکی دو فستیوال خیابانی شرکت کنید. اگر در ماه آگوست به لیورپول می‌روید، فستیوال Matthew Street را از دست ندهید و از شرکت در بزرگ‌ترین رویداد موسیقی اروپا، لذت ببرید.لیورپولبسیاری از افراد برای دیدن فوتبال و به خاطر گروه Beatles به این شهر سفر می‌کنند در حالی که لیورپول، جاذبه‌های گردشگری و فعالیت‌های تفریحی متعددی را در اختیار گردشگران می‌گذارد. این راهنمای سفر به شما کمک می‌کند برای سفر خود به لیورپول، برنامه‌ریزی کنید.

راهنمای سفر به لیورپول

هزینه‌ی اقامت در هاستل‌ها
برای اقامت در هاستل‌ها باید شبی در حدود ۲۰ تا ۳۵ پوند و در صورتی که بخواهید اتاق دوتخته‌ی خصوصی کرایه کنید باید ۸۰ پوند بپردازید.

هزینه‌ی اقامت در هتل‌های ارزان‌قیمت
هتل‌های ارزان‌قیمتیک اتاق دوتخته در لیورپول، شبی ۴۵ تا ۱۰۰ پوند هزینه دارد.

راهنمای سفر به لیورپول

متوسط هزینه‌ی خورد و خوراک
متوسط هزینه‌ی خورد و خوراکدر این شهر گزینه‌های زیادی برای صرف غذای ارزان‌تر وجود دارد. چیپس و ماهی فقط ۵ پوند قیمت دارد. اغذیه‌فروشی‌ها، ساندویچ‌های ارزانی به قیمت ۵ تا ۷ پوند  و رستوران‌های هندی نیز وعده‌های ناهار را با قیمت ۶ پوند به گردشگران عرضه می‌کنند. خرید مواد خوراکی برای یک هفته نیز ۴۰ تا ۵۲ پوند  هزینه دارد. غذا خوردن در رستوران‌های مجلل، هزینه‌های سنگینی برای شما خواهد داشت. به ازای هر وعده غذا به همراه نوشیدنی، چیزی در حدود ۲۱ پوند باید بپردازید.

راه های ارتباطی با ما :

واتس اپ شرکت بال سان گشت

تماس با بال سان گشت

تماس با بال سان گشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *