وی اف اس گلوبال

در مطالب قبلی در رابطه با شرکت وی اف اس گلوبال و آدرس دفاتر این شرکت توضیح دادیم اما در این مقاله قصد داریم تا شما را با خدماتی که این شرکت ارائه می دهد و یا ارائه نمی دهد ، توضیح خواهیم داد.

 

 

خدمات وی اف اس گلوبال

پس از تایید اولیه درخواست متقاضی از سایت سفارت موردنظر، قرار ملاقات با دفتر شرکت وی اف اس گلوبال مرتبط با آن سفارت باید تنظیم شود.

بعد از مراجعه با ارسال درخواست از طریق راه‌ های ارتباطی دفتر این شرکت، با وارد کردن فرم، اطلاعات و مدارک موردنیاز برای تهیه در حین مراجعه به کاربر نمایش داده می ‌شود.

با توجه به نیاز به ثبت اطلاعات اثر انگشت و تصویر چهره ، هر متقاضی باید در محل دفتر حاضر شود.

وی اف اس گلوبال تمامی خدمات دریافت مدارک درخواست کنند از جمله، ثبت اثر انگشت، عکس چهره، ثبت و بررسی هویت ملی اشخاص، جمع‌ آوری و بررسی صحت مدارک را انجام می‌ دهد و با ارسال مستقیم مدارک درخواست در یک بسته، سفارت را از دریافت اطلاعات معتبر و بدون نقص مطمئن می ‌کند.

 

 

مدارک موردنیاز شرکت وی اف اس گلوبال

با توجه به شرایط، نوع کشور درخواستی و زمان درخواست، مدارک متفاوتی موردنیاز است که در حین ثبت نوبت مراجعه به شما اعلام خواهد شد.

به طور کلی مدارک هویتی برای اثبات هویت ملی اشخاص، گذرنامه با اعتبار بیش از زمان ویزا درخواستی، عکس پرسنلی و مدارک اشتغال یا تحصیل در کنار دیگر موارد اعلام شده نیاز است.

 

 

روزهای پذیرش شرکت وی اف اس

فعالیت این شرکت مطابق با تعطیلات هفتگی و تقویم سالانه کشور حاضر در آن است.

به همین خاطر تعطیلات رسمی تقویم هجری شمسی در ایران یا تعطیلات رسمی کشورهای دیگر را در نظر بگیرید.

 

 

تضمین درخواست ویزا به متقاضی، توسط وی اف اس گلوبال می باشد؟

توجه کنید که وی اف اس گلوبال تنها یک شرکت واسط میان متقاضی و سفارت برای برون‌ سپاری ماموریت‌ های بدون ارزیابی و تعیین نکردن تصمیم‌ گیری تایید یا رد درخواست گذرنامه است.

این شرکت با دریافت مدارک، بررسی هویت هر شخص و ثبت آن، مطمئن می‌ شود که درخواست یکتا و بدون نقص را برای تخصیص وقت سفارت به صورت ایمن به سفارت در ارتباط، ارسال می‌ کند.

ارزیابی هویت، نوع درخواست، تایید و صدور گذرنامه، همچنان بر عهده سفارت موردنظر است.

گرچه ممکن است پس از بررسی از سوی سفارت، پاسخ آن، از طریق VFS به دست شما برسد اما این مجموعه «مراکز پذیرش درخواست ویزا»، دخالتی در عملکرد سفارت ندارند.

وی اف اس گلوبال به دلیل تجربه بالا در امور دیپلماتیک بین کشوری، راهنمای مناسب، ایمن و رسمی با اخذ مجوز از سفارت مرتبط است.

 

 

نکات اداری شرکت وی اف اس

ارائه اطلاعات، پاسخ و خدمات هر متقاضی تنها به وی به طور مستقیم یا از طریق یک نماینده مجاز صورت می‌ گیرد. امکان ارائه یا دریافت اطلاعات از طریق شخص دیگری وجود ندارد.

افراد زیر ۱۸ سال و تحت تکلف دیگر باید به همراه ولی خود در محل دفتر حاضر شوند.

افراد ناتوان به دلیل کهولت سن یا معلول بودن، باید شرایط خود را به مامور امنیتی اطلاع دهند تا آن‌ ها شرایط ارسال بدون مشکل مدارک را فراهم کنید.

حمل گوشی‌ های موبایل تنها در صورت بی‌ صدا کردن آن‌ ها امکان پذیر است که این گزینه باید قبل از ورود فعال شود.

هر گونه ضبط تصویر، صدا، ویدیو یا هر مورد دیگر با استفاده از دستگاه‌ های الکترونیکی و… از محل دفتر، افراد پرسنل، متقاضیان و دیگر موارد، ممنوع است.

هر شخص، تنها اجازه حمل یک کیف کوچک و متعارف را دارد.

 

 

لوازم ممنوع برای ورود به دفتر وی اف اس گلوبال

همراه داشتن لوازم الکترونیکی و باطری‌ دار مانند دستگاه‌ هایی با توانایی ضبط صدا، تصویر و فیلم و هر نو دستگاه دیجیتال غیر معمول ، بسته‌ های سر بسته ، وسایل خطرناک، تیز یا قابل اشتعال و اسلحه سرد و گرم ممنوع است.

این شرکت محلی برای ذخیره موقت لوازم ممنوع را ندارد پس بهتر است آن‌ ها را به هر دلیلی با خود حمل نکنید.

 

 

خدماتی که وی اف اس گلوبال ارائه نمی دهد

این شرکت تضمین کننده تایید درخواست گذرنامه از سوی سفارت کشور موردنظر نیست.

مشاوره در زمینه اخذ ویزا از سوی این شرکت ارائه نمی‌ شود.

این شرکت تنها به طور مستقیم با سفارت تحت قرارداد همکاری دارد که صحت ارتباط سفارت با دفتر مربوط را باید از مراجع آن کشور جویا شوید.

هر گونه ادعا ارتباط با دیگر شرکت‌ های تجاری و گردشگری در زمینه سفر و صدور ویزا، بی‌ اعتبار است.

خدمات این شرکت پس از اخذ نوبت از طریق راه‌ های ارتباطی معتبر، تنها در دفاتر رسمی آن صورت می‌ گیرد و هیچ‌ گونه پذیرش در خارج از دفاتر مرتبط، ارائه نمی‌ شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *