بهترین زمان سفر به زوریخ

بهترین زمان سفر به زوریخ

بال سان گشت | 02146291410

شهر افسانه‌ای زوریخ، با دارا بودن ذخایر طبیعی چون یک رودخانه و یک دریاچه، دارای چشم‌اندازی مسحور کننده از کوهستان آلپ سوئیس پوشیده از برف، است. قدم زدن در خیابان‌های سنگفرش شده تمیز، در زمین‌های تپه‌ای زوریخ، تجربه‌ای منحصر به فرد است و مناره‌های مخروطی کلیساهای قرون وسطایی تا آسمان بهشتی این شهر، بالا رفته‌اند.

علیرغم شهرت این شهر به عنوان مرکز بانکداری بین‌المللی قدیمی و همچنین پایتخت شکلات و شیرینی‌های شکلاتی، زوریخ، همچنین شهری مدرن است که تصمیم دارد، مسیر پر پیچ و خم زندگی را بدون عجله، طی کند. مسافرانی که می‌خواهند روح شهر را درک کنند، باید بدون شتاب، درست مانند زوریخ، سفر خود را برنامه‌ریزی کنند.

بهترین زمان سفر به زوریخ

اولریش تسوینگلی (Ulrich Zwingli) برای تبلیغات مذهبی، جیمز جویس برای نوشتن اولیس (Ulysses) و بانکدارها برای پول در آوردن، به زوریخ آمدند. مکتب پوچ گرای دادائیسم (Dadaists) که جنبشی فرهنگی بود در کاباره ولتر (کاباره‌ای هنری و سیاسی) در شهر زوریخ در کشور سوئیس پدید آمد تا هنر را بسته به نگاه شما، تغییر دهد و یا تخریب کند.

اما شما باید بخاطر شکلات، سوسیس‌های گریل شده، نوشیدنی‌های محلی، موزه‌های خارق‌العاده، معماری قرون وسطایی، مراکز خرید مجلل، خریدهایی گران، چشم‌اندازهای مسحورکننده و آب فوق‌العاده تمیز دریاچه زوریخ، به پایتخت رویایی سوئیس بیایید.

شما می‌توانید قبل از سفر به ژنو و یا رفتن به دامنه‌های اسکی، یک یا سه روز در شهر زوریخ، اقامت کنید و خاطراتی فراموش نشدنی برای خودتان، رقم بزنید.

بهترین زمان سفر به زوریخ بر اساس آب و هوا

بهترین زمان سفر به زوریخ، بین ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور) است، زمانی که دمای میانگین ۲۱٫۱ درجه سانتی‌گرادی، به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در دریاچه شنا کنید. اگرچه، باید بدانید آب و هوای مهمان نواز فصل تابستان، این زمان از سال را تبدیل به گران‌ترین فصل گردشگری زوریخ، کرده است.

اما حتی در ماه‌های دسامبر، ژانویه و فوریه (۱۰ آذر تا ۹ اسفند)، فصل خلوت گردشگری، قیمت‌های هتل‌ها به خاطر مجاورت شهر به دامنه‌های اسکی کوهستان آلپ سوئیس، گران باقی می‌ماند. اگر بین ماه‌های مارس تا می (۱۰ اسفند تا ۱۰ خرداد) و یا سپتامبر تا نوامبر (۱۰ شهریور تا ۹ آذر)، به زوریخ بیایید، ممکن است بتوانید هتلی با نرخ معقول پیدا کنید، اما بخاطر داشته باشید که آب و هوا در زمان‌های ذکر شده در زوریخ، رو به سرما می‌رود.

بهترین زمان سفر به زوریخ

بهترین زمان سفر به زوریخ بر اساس فصول
فصل پاییز: ماه‌های سپتامبر تا نوامبر (۱۰ شهریور تا ۹ آذر)

فصل کوتاه پاییزی، با دمای میانگین ۱۰ تا ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گرادی در ماه سپتامبر و دمای ۱٫۱- تا ۴٫۴ درجه سانتی‌گرادی در ماه نوامبر، تقریبا سرد است. اما اگر شجاعت روبه‌رو شدن با هوای سرد پاییزی را دارید، می‌توانید در هزینه هتل، کمی صرفه‌جویی کنید.

فصل زمستان: ماه‌های دسامبر تا فوریه (۱۰ آذر تا ۹ اسفند)

فصل زمستان، فصل خلوت گردشگری زوریخ است، اما قیمت هتل‌ها، به علت برفی بودن دامنه‌های آلپ سوئیس، در این فصل، که آن‌ها را مناسب اسکی و اسنو بردینگ، می‌کند، بالا می‌ماند. کریسمس در زوریخ، با وجود بازارها و جشن‌های متعدد، فصل داغ گردشگری محسوب می‌شود و همین موضوع قیمت هتل‌ها را بالا می‌برد.

حتما یک کت گرم، کلاه، دستکش و شال گردن، همراه خودتان ببرید. دمای میانگین در ماه دسامبر (۱۰ آذر تا ۱۰ دی) تا ۶٫۷- درجه سانتی‌گراد، پایین می‌آید.

فصل بهار:‌ ماه‌های مارس تا می (۱۰ اسفند تا ۱۰ خرداد)

فصل بهار، یک فصل کوتاه دیگر در زوریخ است که ممکن است بتوانید هتل خود را با قیمتی کمتر، رزرو کنید. اگرچه در شروع فصل بهار، دما حدودا ۱٫۱- تا ۴٫۴ درجه سانتی‌گراد است، اما در ماه آوریل (۱۲ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت)، ممکن است با روزهایی با دمای دلپذیر ۱۵٫۶ درجه سانتی‌گراد، روبه‌رو شوید.

ماه می (۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد)، یکی از ماه‌های پر بارش زوریخ به شمار می‌آید، پس اگر در این زمان از سال، به این شهر سفر می‌کنید، حتما چتر به همراه خود، ببرید.

فصل تابستان: ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور)

دمای میانگین ۱۵٫۶ تا ۲۱٫۱ درجه سانتی‌گراد در فصل تابستان زوریخ، این زمان از سال، را تبدیل به بهترین زمان سفر برای گردشگران خارجی و کاوش در این منطقه، کرده است.

مردم محلی نیز در این فصل برای شرکت در فستیوال‌های فراوان و شنا کردن و قایقرانی در دریاچه زوریخ، بیرون می‌آیند. قیمت هتل‌ها در ماه ژوئن، جولای و آگوست، در حداکثر مقدار خود است؛ پس مکان اقامتی خود را از چندین ماه زودتر رزرو کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که فصل باران، مستعد بارش باران است؛ پس حتما چتر به همراه داشته باشید.

بهترین زمان سفر به زوریخ

نمایشگاه هنر معاصر زوریخ

نمایشگاه هنر زوریخ، یک نمایشگاه بین‌المللی سالیانه هنر است که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود. این مکان فضایی برای نمایشگاه‌های مربوط به رشته‌های مختلف هنری و یک مکان ملاقات تعاملی برای صاحبان گالری، مجموعه‌ها، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر فراهم می‌کند.

نمایشگاه یک مرور کلی از هنر معاصر بین‌المللی و یک فضای ضروری برای تماس، فروش و تبادل فرهنگی را ارائه می‌دهد. شگفنی نمایشگاه بین‌المللی هنر زوریخ، به علت وجود انواع نمایشگاه‌ها، با در بر گرفتن رسانه‌های مختلف، عکاسی و فرم‌های کلاسیک در نقاشی و مجسمه سازی است.

نمایشگاه هنر معاصر زوریخ ۲۰۱۸، در بیستمین سالگرد خود، در تاریخ ۲۰ تا ۲۳ سپتامبر (۲۰ شهریور تا ۱ مهر ۱۳۹۷)، برگزار خواهد شد.

فستیوال فیلم زوریخ

فستیوال فیلم زوریخ، یک رویداد سالیانه در ماه سپتامبر تا اکتبر در این شهر است که از سال ۲۰۰۹، برگزار می‌شود. فستیوال فیلم زوریخ سال ۲۰۱۸، در تاریخ ۲۷ سپتامبر تا ۷ اکتبر (۵ تا ۱۵ مهر ۱۳۹۷)، برگزار خواهد شد.

نمایشگاه هنری در کونستهاوس زوریخ

کونستهاوس زوریخ (موزه هنرهای زیبای زوریخ) یک موزه هنری در شهر زوریخ است که از سال ۱۹۱۰ در ساختمان طراحی شده توسط کارل موزر مستقر است. موزه کونستهاوس زوریخ شامل آثار نقاشی اروپایی از رنسانس تا دوره مدرن است.

این موزه به‌ویژه برای کارهای نقاشان سوئیسی و پیکره‌های چوبی و سنگی موجود در آن برجسته است. در موزه کونستهاوس زوریخ تندیس‌هایی از پیکره‌سازانی چون آلبرتو جاکومتی، هنری مور و آگوست رودن نگهداری می‌شود.

هر سال در ماه اکتبر، یک نمایشگاه هنری در این موزه برگزار می‌شود که آثار متعددی از هنرمندان معاصر را به نمایش می‌گذارد.

سوئیس کاپ زوریخ (Swiss Cup Zurich)

رویداد فوق‌العاده سوئیس کاپ زوریخ، برای ۳۶ سال، بخشی از تقویم بین‌المللی ژیمناستیک است؛ با تشکر از نه فقط ورزشکاران شرکت کننده در سطح جهانی، بلکه ۴۰ عضو باتجربه OC که بیشتر آن‌ها داوطلبینی متبحر در ژیمناستیک و متعهد به سوئیس کاپ زوریخ هستند. این افتخار، همچنین به ۳۰۰ داوطلب از باشگاه‌های ژیمناستیک که به موفقیت این رویداد کمک می‌کنند، اختصاص دارد.

راه های ارتباطی با ما :

واتس اپ شرکت بال سان گشت

تماس با بال سان گشت

تماس با بال سان گشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *