ویزای ازدواچ انگلستان

برای مهاجرت به این کشور می توان ۶ راه مختلف را انتخاب کرد که یکی از این روش ها مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج و اخذ ویزای ازدواج انگلستان است. یکی از محبوب ترین کشور ها برای مهاجرت کشور انگلیس است. انگلیس نه تنها از نظر اقتصادی بلکه از نظر فرهنگ، آب و هوا بسیار گزینه مناسبی برای مهاجرت است و همین امر این کشور را برای متقاضیان محبوب کرده است.

 

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج چگونه است؟

افراد ساکن و یا شهروندان انگلیسی که همسرشان در کشور دیگری زندگی می کنند، می توانند از طریق ویزای ازدواج آنها را به انگلیس ببرند. ویزای همسر یا همان ویزای ازدواج انگلستان، درصورتی که بخواهید برای زندگی با یک شریک وارد انگلیس شوید وبرای بیش از 6 ماه در آن بمانید، ویزای مورد نیاز شماست.

 

قوانین و شرایط اخذ ویزای ازدواج انگلیس

اولین شرط این است که متقاضی باید عقد یکدیگر باشند همچنین باید همدیگر را ملاقات کرده باشند و قصد زندگی مشترک با یکدیگر را نیز داشته باشند. یکی دیگر از این شرایط داشتن تمکن مالی لازم برای تامین مخارج خود و طرف مقابل است علاوه بر آن باید محل سکونت مناسبی هم دارا باشد.

لازم است بدانید که ازدواج در انگلیس به دو صورت مدتی و مذهبی انجام می شود که هر روش قوانین خاص خود رادارد. ازدواج بصورت مذهبی اینطور است که باید مراسم مذهبی خاصی را انجام دهید و در ازدواج مدنی باید در یکی از دفاترثبت احوال این کشور این کال را انجام دهید. برای انجام این دو روش باید هر دو طرف بالای ۱۸ سال داشته باشند درغیر این صورت رضایت والدین واجب است.

برای به رسمیت شناخته شدن ازدواج در این کشور از لحاظ قانونی، حضورحداقل 2 نفر به عنوان شاهد به هنگام اجرای مراسم الزامی خواهد بود. به هنگام انجام ازدواج مدنی باید اطلاعیه‌ ایبه مدت  28 روز در اداره‌ ای که قصد ثبت آن را دارید منتشر شود.

 

مزایای دریافت ویزای ازدواج انگلستان

ویزای ازدواج انگلستان که به طور رسمی به عنوان ویزا شناخته شده است، به شما امکان  کار و تحصیل می دهدهمچنین می توانید افراد وابسته یا اعضای خانواده خود را به این کشور بیاورید. ویزای ازدواج انگلستان معمولاً به دارنده اجازه دسترسی به بودجه عمومی یا سایر مزایا را نمی‌ دهد. بنابراین شماباید به عنوان بخشی از درخواست خود، هزینه‌ های اضافی مراقبت‌ های بهداشتی را تقاضا کنید. در ادامه مزایایی راکه می‌ توان در ویزای ازدواج انگلستان درخواست کرد را مشاهده کنید:

کمک هزینه جویندگان کار مبتنی بر سهم
کمک هزینه نگهبان
کمک‌هزینه ناتوانی
کمک هزینه اشتغال و پشتیبانی مبتنی بر سهم (ESA)
کمک هزینه بارداری
حقوق بازنشستگی
حقوق و دستمزد قانونی زایمان
حقوق قانونی بیماری

از دیگر مزایای دریافت این نوع ویزا عدم محدودیت کاری می باشد یعنی با داشتن این ویزا در هر مکانی می‌ توانید،استخدام شوید. در ویزای همسر از نظر درآمد، شما و شریک زندگی باید سالیانه 18600 پوند درآمد یا پس انداز نقدی62،500 پوندی را داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *